FUNGIAN Żel w tubie 10 ml
Ochrona skóry podatnej na zakażenia grzybicze
 • DZIAŁANIE

  Zawiera aktywny tropokolagen niskocząsteczkowy, olejek z drzewa herbacianego, clotrimazol, składniki podłoża żelu

  JAK DZIAŁA FUNGIAN?  DLACZEGO JEST TAK BARDZO SKUTECZNY?

  O skuteczności działania preparatu FUNGIAN decyduje aktywność biologiczna zastosowanych składników oraz ich odpowiednie połączenie ze składnikami podłoża w formie żelu.

 • KOLAGEN
  Kolagen to naturalna substancja występującą w organizmie. Preparat FUNGIAN zawiera tropokolagen, który jest najmniejszą cząstką struktury nici kolagenowej, wchłania się po podaniu na skórę, przyspiesza regenerację i wzmacnia struktury kolagenowe skóry, ma również działanie przeciw świądowe.
 • Olejek z drzewa herbacianego
  Olejek z drzewa herbacianego. Przeciwgrzybicze i antyseptyczne właściwości olejku z drzewa herbacianego czynią z niego jeden z najlepszych naturalnych środków hamujących rozwój grzybów na skórze i błonach śluzowych. Olejek z drzewa herbacianego łagodzi również takie objawy jak  świąd, swędzenie i pieczenie, które towarzyszą z reguły grzybicom skóry.
 • Chlorek cetylopirydyniowy
  Chlorek cetylopirydyniowy wykazuje działanie bakterio i grzybobójcze. Wspomaga leczenie stanów zapalnych skóry i błon śluzowych oraz grzybicy skóry. Neutralizuje bakterie, pomaga także likwidować łupież.
 • Składniki podłoża – wartość dodana
  Składniki podłoża gwarantują odpowiednią penetrację składników aktywnych w głąb skóry oraz stwarzają warunki do właściwego ich działania.
 • SPOSÓB UŻYCIA

  Sposób użycia: nanieść cienką warstwą. Stosować przynajmniej dwa razy dziennie.

  Środki ostrożności: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Do stosowania na skórę. 

  Przechowywać w temperaturze 5-25°C. • SKŁAD
  Ingredients (INCI): Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum,  Collagen, Cetylpyridinium chloride, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid.
Back to top of page