Collvis -Żel w tubie 5 ml
Ochrona i regeneracja skóry powiek i wokół oczu
 • DZIAŁANIE
  Zawiera składniki: odbudowujące strukturę kolagenową tkanek, działające przeciwzapalne, antyseptyczne, przeciwgrzybiczo, antybakteryjnie i przeciwalergicznie.

  JAK DZIAŁA COLLVIS?  DLACZEGO JEST TAK BARDZO SKUTECZNY?

  O skuteczności działania produktu COLLVIS decyduje aktywność biologiczna zastosowanych składników oraz ich odpowiednie połączenie ze składnikami podłoża w formie żelu.

 • KOLAGEN
  Kolagen to naturalna substancja występującą w organizmie. Preparat COLLVIS zawiera tropokolagen, który jest najmniejszą cząstką struktury nici kolagenowej, wchłania się po podaniu na skórę, przyspiesza regenerację i wzmacnia struktury kolagenowe skóry, ma również działanie przeciw świądowe.

 • NAGIETEK
  Nagietek to jedna z roślin, która jest najczęściej wykorzystywana w różnego rodzaju produktach o działaniu biologicznym.  Maść z nagietka używa się na trudno gojące rany, wrzody, stłuczenia, a także na różnego rodzaju zmiany skórne. Nagietek ma działanie kojące w zapaleniach, dlatego używa się go na otwarte uszkodzenia skóry, zadrapania, rany pooperacyjne a także w miejscach po oparzeniach. Nagietek zastosowany w postaci kropli do oczu zmniejsza świąd, pieczenie i świetnie odżywia zmęczone oczy.

 • ŚWIETLIK LEKARSKI
  Świetlik lekarski. Ziele świetlika (Euphrasiae herba) jest szeroko stosowane w okulistyce. Wodne wyciągi z ziela świetlika wykazują właściwości przeciwzapalnie i przeciwalergicznie, ponieważ dzięki zawartości aukubiny, hamują uwalnianie histaminy. Ponadto garbniki i fenolokwasy wpływają na uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz są odpowiedzialne za aktywność przeciwbakteryjną wyciągu.

 • ŚWIETLIK ŁĄKOWY
  Świetlik łąkowy. Aktywność świetlika łąkowego w alergicznych i bakteryjnych zapaleniach spojówek oczu jest powszechnie znana.  Aktywność ta wynika z obecności akubiny, która hamuje wydzielanie histaminy, co zmniejsza reakcje alergiczne. Ponadto garbniki i kwasy polifenolowe zawarte w świetliku łąkowym mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, uszczelniają naczynia krwionośne oczu oraz zapobiegają krwawieniom.

   

 • Składniki podłoża – wartość dodana.
  Składniki podłoża gwarantują odpowiednią penetrację składników aktywnych w głąb skóry oraz stwarzają warunki do właściwego ich działania.

   

 • SPOSÓB UŻYCIA

  Sposób użycia: nanieść cienką warstwą wokół oczu i na powiekę. 

  Środki ostrożności: wyłącznie do użytku zewnętrznego. 

  Przechowywać w temperaturze 5-25oC.

 • SKŁAD
  Ingredients: Ingredients (INCI): Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum,  Collagen, Calendula Officinalis Flower Extract, Euphrasia Rostkoviana Extract, Euphrasia Officinalis Extract, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid.
Back to top of page